Cmentarna hiena zatrzymany przez tarnowskich policjantów - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 24 października 2018

Cmentarna hiena zatrzymany przez tarnowskich policjantów


Okradanie grobów to wyjątkowo nikczemny proceder. Nie bez kozery zajmujące się nim osoby nazywa się „hienami cmentarnymi”. W ręce policjantów z Wojnicza wpadł złodziej, który w ten właśnie sposób postanowił „dorobić”. 53-latek usłyszał zarzut, za który grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

foto: policja

Komisariat w Wojniczu otrzymał zgłoszenie od kobiety, której grób bliskich został okradziony. Zdenerwowana, dzwoniąca z terenu cmentarza Pani twierdziła, że kiedy poszła po wodę, z nagrobka zniknęła wiązanka kwiatów.


 Chwilę później na wojnickim cmentarzu pojawili się policjanci. Zatrzymali mężczyznę, który jak się okazało ze skradzioną wiązanką próbował opuścić cmentarz. Jakby tego było mało, w bagażniku jego samochodu mundurowi znaleźli kilkanaście wiązanek, których pochodzenia nie był w stanie podać. 

Wśród nich okradziona kobieta rozpoznała swoją własność. 53-letni mieszkaniec Powiśla Dąbrowskiego usłyszał zarzut ograbienia miejsca spoczynku zmarłego, za który grozi nawet do 8 lat za kratami.

foto: policja/ malopolska

Policjanci poszukują właścicieli skradzionego mienia. Kilka wiązanek zostało już zwróconych. Poszkodowani proszeni są o zgłaszanie do komisariatu przy ul. Jagiellońskiej 8  Wojniczu.
Apelujemy o czujność – zbliża się przed dzień Wszystkich Świętych, przestępców chcących „dorobić”  na cmentarzach może być więcej!


« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne