Bestialski gwałt na noworodku. 2-tygodniowe dziecko walczy o życie - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 8 października 2018

Bestialski gwałt na noworodku. 2-tygodniowe dziecko walczy o życie2-tygodniowe dziecko walczy o życie na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Belfaście w Irlandii Północnej. Jak informuje BBC, noworodek został zgwałcony. Mężczyzna, który dopuścił się bestialskiego przestępstwa, został odizolowany od pozostałych więźniów, którzy chcieli sami wymierzyć mu sprawiedliwość.

zdjęcie ilustracyjne: pixabay

W sprawie gwałtu został zatrzymany 25-letni mężczyzna. Oskarżony stanął już przed sądem w Armagh, a następnie został przetransportowany do wiezienia w Maghaberry gdzie będzie przebywał do następnej rozprawy. Sąd wyznaczył ją na 10 października.-Został umieszczony w bezpiecznej jednostce dla własnej ochrony. Jest również pod całodobową obserwacją na wypadek, gdyby próbował popełnić samobójstwo. Emocje z nim związane są bardzo duże, zarówno w więzieniu, jak i poza nim. Jestem prawie pewny, że gdyby jakikolwiek inny więzień zbliżył się do niego, zlinczowaliby go, takie jest tutaj oburzenie - powiedział pracownik więzienia w rozmowie z "The Sun".

Policja nie ujawnia wielu szczegółów śledztwa ze względu na dobro dziecka i jego rodziny. Kolejna rozprawa z udziałem mężczyzny podejrzanego o gwałt odbędzie się 10 października.

źródło: radiozet/ msn/ sledczy24/ o2.plloading...
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne