Znana blogerka Oliwia P. znęcała się nad swoją córeczką. Sprawą zajęła się policja ( Nagranie w artykule) - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 25 września 2018

Znana blogerka Oliwia P. znęcała się nad swoją córeczką. Sprawą zajęła się policja ( Nagranie w artykule)Znana blogerka Oliwia P. (26 l.) bardzo często wypowiadała się na temat opieki nad dziećmi. Jak się okazało, sama była wyrodną matką, która dla pieniędzy była gotowa zabić własną córkę. 


zdjęcie: instagram


Kilka lat temu 26. latka zyskała sławę w mediach społecznościowych. Gdy dwa lata temu zamieściła swoje zdjęcie w zaawansowanej ciąży jej fani byli zdziwieni, że ciążowy brzuszek jest ledwie widoczny. Od tego momentu jej kariera nabrała tempa. Kobieta testowała wózki i akcesoria dziecięce, była zapraszana na rodzicielskie imprezy, stała się wręcz przykładem dla młodych mam.

Na fotografiach publikowanych w mediach społecznościowych bardzo często była jej córeczka, 2. letnia Nela. Dziewczynka zawsze była modnie wystylizowana. Jej fani obserwowali „idealne” życie pięknej, młodej mamy i jej rodziny.

Kilka tygodni temu okazało się, że wszystko było kłamstwem. Między Oliwią P. i jej mężem Mariuszem (43 l.) od dawna nie układało się. W internecie między małżonkami wybuch konflikt.


26. latka opublikowała film, na którym widać zdradę, której dopuścił się jej mąż. Sprowokowany mężczyzna upublicznił nagrania, w których Oliwia P. ubliża swojej córce: „Zdechnij szmato w cierpieniach. Jeb... kur... śmieć. Wyp… do ojca” – mówi do płaczącej Neli. Kolejne nagranie jest jeszcze bardziej szokujące, gdyż kobieta wyznaje, że mogłaby zabić siebie, męża i … córeczkę.
„A co by było, jeśli nie dałbym ci pieniędzy” – pyta 43. latek. „Zaj... nożem siebie, ciebie i Nelkę” – pada odpowiedź Oliwii P. Tego typu nagrań jest dużo. Każde drastyczne.

Wyrodna matka została zatrzymana przez policję w celu złożenia wyjaśnień. 
O sprawie powiadomiono opiekę społeczną, zaangażował się także rzecznik praw dziecka, Marek Michalak.

Renata Zalewska-Ociepa
Źródło: Fakt24
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne