Zdaniem lekarzy, 2. letni Brody nie dożyje świąt. Mikołaj przyszedł do niego już teraz - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 17 września 2018

Zdaniem lekarzy, 2. letni Brody nie dożyje świąt. Mikołaj przyszedł do niego już terazMalutki Brody ze stanu Ohio (USA) ma guza mózgu i kręgosłupa. Według opinii lekarzy nie dożyje do świąt Bożego Narodzenia. Jego rodzice oraz mieszkańcy rodzinnego miasteczka postanowili sprawić chłopcu radość i zorganizować mu Gwiazdkę trzy miesiące wcześniej.


zdjęcie: Cincy Xmas Lights


Chłopczykowi bardzo podobały się jego pierwsze święta Bożego Narodzenia. Najbliżsi malca postanowili, że zorganizują dla niego święta właśnie teraz, gdyż do tych w grudniu najprawdopodobniej nie dożyje. W domu Brody’ego stanęła choinka, a rodzina i sąsiedzi 2. latka udekorowali ulicę świątecznymi ozdobami. 

Brody nie może już chodzić, nie porusza lewą ręką i z trudem mówi, ale gdy zobaczył dekoracje krzyknął „Wow!”. 

W rozmowie z CBS News, 21. letnia McKenzie Allen, siostra maluszka, powiedziała, że jej bratu zostało już mało czasu, ale bliscy chcą dać mu jak najwięcej szczęścia i radości.

Na 23. września zaplanowana jest świąteczna parada superbohaterów.


Choroba Brody’ego została wykryta, gdy chłopiec upadł podczas zabawy. Rodzice zawieźli go do szpitala dziecięcego w Cincinnati. Wykonano badania i wtedy okazało się, że chłopiec ma guza pnia mózgu i dolnej części kręgosłupa. W sierpniu rodzina podjęła decyzję o zaprzestaniu chemioterapii, gdyż ta okazała się nieskuteczna.

Na założonym na Facebooku profilu TEAM BRODY, możecie złożyć Brody’emu życzenia:


Jeśli ktoś z Was zechce wysłać chłopcu kartkę, sprawi mu to na pewno ogromną radość.
Podajemy adres: 
Brody Allen
9696 Adair Court
Cincinnati, Ohio 45251
USA

Renata Zalewska-Ociepa
Źródło: Fox News


« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne