Za kurs do Krakowa chciała zapłacić narkotykami. Nie wiedziała, że kierowcą jest policjant w cywilu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 12 września 2018

Za kurs do Krakowa chciała zapłacić narkotykami. Nie wiedziała, że kierowcą jest policjant w cywilu


Minionej nocy w Jaworznie 20-letnia kobieta zatrzymała samochód osobowy i poprosiła kierowcę o podwiezienie do Krakowa. Za kurs kobieta chciała zapłacić porcją amfetaminy. Nie wiedziała jednak, że wsiadła do nieoznakowanego policyjnego radiowozu, a o podwiezienie poprosiła policjantów w cywilu...

Za kurs do Krakowa chciała zapłacić narkotykami. Nie wiedziała, że kierowcą jest policjant w cywilu
zdjęcie: policja
W poniedziałkowy wieczór tuż przed 23.00, policyjni wywiadowcy patrolowali centrum miasta. Gdy przejeżdżali ulicą Św. Barbary, zauważyli młodą kobietę, która „machając” ręką w ich kierunku, próbowała ich zatrzymać. Policjanci podjechali do niej i zapytali, czy mogą jej w czymś pomóc. 

Kobieta, nie wiedząc, że jest to nieoznakowany radiowóz, szybko wsiadła na tyłu samochodu i poprosiła kierowcę, aby podwiózł ją do Krakowa. Gdy usłyszała, że jest to nie możliwe, wyciągnęła z kieszeni woreczek z białym proszkiem i zaproponowała, iż w ten sposób zapłaci za kurs. 

To spowodowało, że policjanci okazali kobiecie swoje legitymacje służbowe i zatrzymali 20-letnią mieszkankę Krakowa. 

Stróże prawa znaleźli przy niej amfetaminę, z której mogła przygotować 40 dilerskich działek narkotyku. Zatrzymana usłyszała już zarzut posiadania środków odurzających. Krakowianka przyznała się do winy. Za popełnione przestępstwo wkrótce odpowie przed sądem. Grożą jej 3 lata więzienia.
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne