Wyrzucili śmieci do lasu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 6 września 2018

Wyrzucili śmieci do lasu

Zgierscy policjanci ustalili dwóch mężczyzn, którzy wywieźli do lasu pod Zgierzem odpady po rozbiórce lokalu. Ich wizerunki oraz samochodu, którym przyjechali zostały zarejestrowane przez foto pułapkę, którą zainstalował właściciel terenu. Po nitce do kłębka mundurowi ustalili kim są sprawcy. Za takie wykroczenie grozi kara grzywny do 5000zł oraz kara nawiązki do wysokości kosztów usunięcia zanieczyszczeń.

zdjęcie: Facebook /Wyrzucili śmieci do lasu
zdjęcie: Facebook/ Michał Woźny /Wyrzucili śmieci do lasu 
1 września 2018 roku, popołudniu, mundurowi otrzymali informację o wyrzuceniu odpadów w lesie w miejscowości Biała (gm. Zgierz). Policjanci, którzy pojechali na miejsce stwierdzili, że były to odpady rozbiórkowe, głównie drewniane. 

W rozmowie z właścicielem posesji funkcjonariusze ustalili, że w tym miejscu zamontował on tzw. fotopułapkę. Uchwyciła ona wizerunki dwóch mężczyzn, którzy wyrzucili tam  śmieci przywiezione białym busem. To właśnie pojazd był dla policjantów punktem zaczepienia. 

Funkcjonariusze szybko ustalili, że samochód w ostatnim czasie zmienił swojego właściciela, a nowy posiadacz pożyczył samochód znajomemu. Mimo tych zawiłości mundurowi szybko ustalili sprawców tego wykroczenia. Jeden z nich usłyszał już zarzut  popełnienia wykroczenia zaśmiecania lasu. Za taki czyn grozi kara grzywny do 5000 zł.
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne