Warszawa: Zwyrodnialec upił i brutalnie zgwałcił 13- latkę - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 25 września 2018

Warszawa: Zwyrodnialec upił i brutalnie zgwałcił 13- latkęPrawdziwy koszmar na Warszawskiej Pradze przeżyła 13-latka. Dziewczynka została upita i zgwałcona. Strażnicy miejscy patrolujący warszawską Pragę zauważyli 13-latkę błąkającą się po ulicy. Okazało się, że próbowała wezwać pomoc do swojej koleżanki, która została zgwałcona. Sprawcy zostali już zatrzymani.


zdjęcie ilustracyjne: g/wDramat rozegrał się w nocy 22 września w Warszawie. Podczas patrolu strażnicy miejscy zauważyli nastolatkę idącą ulicą Mackiewicza przy Targowej. Ze względu na późną porę i młody wiek dziewczynki funkcjonariusze podjęli interwencję. Funkcjonariusze ustalili, że dziewczyna ma 13 lat, a mieszka po drugiej stronie Wisły.

- Dziewczynka leżała na ziemi, miała drgawki i wymiotowała, a jej ubranie było porozpinane. Czuć było od niej alkohol. Strażnicy miejscy nakryli ją kocem termicznym i monitorowali jej funkcje życiowe. Na miejsce wezwano patrol policji i pogotowie ratunkowe - informuje zespół prasowy stołecznej straży miejskiej.


Na miejsce wezwano policję i pogotowie. Podczas oczekiwania na przyjazd służb jedna z nieletnich wyjaśniła, że wypiły z koleżanką po setce wódki, a później zaczepiły dwóch mężczyzn prosząc ich o papierosa.

Następnie udały się z nimi za pawilony i piły z nimi alkohol. Z opowieści dziewczynki wynikało, że jeden z mężczyzn najpierw całował się z jej koleżanką, a potem gdy zasnęła wykorzystał ją. Nieletnia podała dokładne rysopisy obu mężczyzn. Jeden z nich został ujęty przy murze w pobliskich zaroślach. Dziewczynka rozpoznała sprawcę. Dziewczynki zostały przewiezione do szpitala, a ujęty przez strażników mężczyzna przekazany policji.


Na tym jednak nie koniec. Schodząc z nocnej zmiany funkcjonariusz przeprowadzający tę interwencję przekazał rysopis drugiego mężczyzny załodze rozpoczynającej pracę o 6 rano. Patrolując Pragę Północ strażnicy miejscy ok. godz. 8 zauważyli na ul. Targowej mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Mężczyzna przyznał, że tej nocy był w tym miejscu i pił tam alkohol z nieletnimi, a następnie dopuścił się molestowania jednej z nich. Mężczyzna został ujęty i przekazany policji.

źródło: WPROST.PL/ FAKT24/ RADIOZET/ KryminalnaPolska/ PolsatNews
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne