Łuków: 31- latek zginął podczas naprawy ciężarówki - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


sobota, 29 września 2018

Łuków: 31- latek zginął podczas naprawy ciężarówkiDo nieszczęśliwego wypadku doszło wczoraj na jednej z posesji w gm. Wojcieszków. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-latek został przygnieciony przez samochód marki Volvo, gdy sprawdzał lub naprawiał elementy podwozia pojazdu. Niestety młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

foto: policja

Wczoraj wieczorem policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu do jakiego doszło w gm. Wojcieszków. Ze zgłoszenia wynikało, że na jednej z posesji ciężarówka przygniotła młodego mężczyznę. Mundurowi, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że na znajdującego się pod samochodem marki Volvo 31-latka z gm. 

Wojcieszków „opadł” pojazd. Niestety elementy auta przygniatając mężczyznę doprowadziły do urazów na skutek których pokrzywdzony zmarł. Ze wstępnych ustaleń pracujących razem z prokuratorem policjantów wynika, że pokrzywdzony najprawdopodobniej sprawdzał lub chciał naprawić usterkę w jednym z układów podwozia ciężarówki i w tym czasie został przygnieciony przez pojazd.

Teraz prowadzący postępowanie dokładnie ustalą w jaki sposób doszło do tego wypadku.
Apelujemy o zachowanie ostrożności podczas wykonywania napraw przy pojazdach oraz o odpowiednie zabezpieczenie przed niekontrolowanym przemieszczeniem się pojazdu i zapewnienie asekuracji innej osoby.
M.J.


foto: policja


foto: policja

loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne