Tragedia w Gdańsku. Dwoje dzieci zginęło w pożarze - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 30 września 2018

Tragedia w Gdańsku. Dwoje dzieci zginęło w pożarzeDwoje dzieci w wieku 3 i 8 lat zginęło w pożarze domu, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę w domu jednorodzinnym na terenie dzielnicy Matarnia w Gdańsku. Matka z trzecim – rocznym - dzieckiem zdołała uciec z płonącego budynku.

zdjęcie: screen wideo/PolsatNews


Służby zgłoszenie o pożarze na terenie ogródków działkowych przy ul. Kadetów w Gdańsku Matarni otrzymały przed godz. 4 nad ranem.
W ogniu stanął dwukondygnacyjny budynek, w którym noc spędzała matka z trojgiem dzieci w wieku 1,5 roku, 3 i 8 lat. Niestety służbom udało się uratować tylko pierwsze z nich.


Jak ustalił dziennikarz RMF FM Michał Dobrołowicz, kobieta i jej roczne dziecko trafili do szpitala jedynie na obserwację - ich życiu i zdrowiu nie zagraża na szczęście niebezpieczeństwo.
Bardzo ciężki jest natomiast stan psychiczny kobiety.
Z płonącego budynku zdołała uciec o własnych siłach - wyniosła roczne dziecko, wyskakując z okna.

Na miejscu pracował również technik kryminalistyki, który wykonał dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczył ślady. Powołany został również biegły sądowy z zakresu pożarnictwa, który będzie ustalał miejsce, przyczynę powstania i rozprzestrzeniania się pożaru - poinformowała Kamińska.

źródło: PolsatNews/ RMF24/ trojmiasto.pl/PolskieRadio


loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne