Rybnik: 26- latek potrącił kobietę, chwilę później skończył z 10 piętra - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 5 września 2018

Rybnik: 26- latek potrącił kobietę, chwilę później skończył z 10 piętra

Pod blokiem niedaleko centrum Rybnika ujawniono zwłoki młodego mężczyzny. Najprawdopodobniej popełnił samobójstwo skacząc z balkonu na 10 piętrze. Rybniccy śledczy zabezpieczyli jego auto zaparkowane na osiedlu. Możliwe, że samochód uczestniczył wcześniej w wypadku.

zdjęcie ilustracyjne: Rybnik: 26- latek potrącił kobietę, chwilę później skończył z 10 piętra
zdjęcie ilustracyjne: Rybnik: 26- latek potrącił kobietę, chwilę później skończył z 10 piętra

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w minioną sobotę nad ranem. Dyżurny rybnickiej policji otrzymał zgłoszenie o samobójstwie na osiedlu niedaleko centrum miasta. Policjanci ujawnili pod blokiem ciało młodego mężczyzny. Przyjechała też załoga pogotowia ratunkowego, która potwierdziła zgon 26-latka. 

Obecna na miejscu prokurator zarządziła przeprowadzenie sekcji zwłok. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna skoczył z balkonu na 10 piętrze. Niedaleko bloku było zaparkowane auto denata. Miało uszkodzony przód. Najprawdopodobniej to właśnie tym samochodem została potrącona kobieta. 

Do zdarzenia doszło chwilę wcześniej na parkingu przy rybnickim sklepie. 40-latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. W tej sprawie wszczęto śledztwo. Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności, które pozwolą wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne