FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Robert Jarosław Bogusławski - kandydat na prezydenta Wrocławia o sobie

Mam 50 lat. Wychowałem się na wsi bawiąc się, ucząc i pracując od dziecka w gospodarstwie moich dziadków i rodziców. Jestem absolwentem TECHNIKUM MECHANIZACJI ROLNICTWA, najlepszej szkoły we Wrocławiu, gdzie nauczyłem się wielu profesji. Od stolarza przez blacharza samochodowego, kowala, tokarza etc., skończywszy na obsłudze ciężkiego sprzętu rolniczego. Po 9 miesiącach ciężkiej służby wojskowej wyemigrowałem do Grecji, chciałem ułożyć sobie życie w innej części świata. W Grecji poznałem technologię sitodruku pracując w branży reklamowej. Po zdemontowaniu Muru Berlińskiego z radością wróciłem do Ojczyzny z myślą rozkręcenia rodzinnego mikroprzedsiębiorstwa. 


zdjęcie: Facebook/ Robert Jarosław Bogusławski - kandydat na prezydenta Wrocławia o sobie


Ożeniłem się w 1990 i w tym szczęśliwym związku pozostanę do końca świata. Wychowujemy dwójkę dzieci. 
W międzyczasie wykonywałem rożne prace sezonowe w Niemczech i Szwecji. Wiele czynników złożyło się na to, że ponownie musiałem wyemigrować. Tym razem do Włoch , gdzie spędziłem 5 lat ciężko pracując na budowie. Po powrocie założyłem firmę budowlaną, w której zatrudniałem około 20 osób wraz z podwykonawcami. W międzyczasie wybudowałem dom w rodzinnej wsi mojej żony. W domu tym mieszkamy do dzisiaj. Przez nieuczciwych kontrahentów oraz urzędy, moja firma została rozwiązana bez perspektyw na dalszą działalność. I znowu musiałem wyjechać, tym razem do Wielkiej Brytanii, gdzie założyłem jednoosobową działalność gospodarczą i świetnie sobie radziłem. 

W czasie półrocznego pobytu na wyspach zdążyłem wybudować tam jeden dom dla klienta i wyremontować dwa mieszkania w Londynie. Udało mi się dzięki temu spłacić wszystkie długi i wrócić do rodziny. Po powrocie, za namową mieszkańców gminy, w której mieszkam, zdecydowałem się wystartować w wyborach samorządowych. Zdobyłem mandat Radnego Gminy Miękinia. I przez dwie kadencje pełniłem taką funkcję zajmując się też moim małym gospodarstwem rolnym i hodowlą pszczół oraz pracując w kilku firmach transportowych. W firmach tych byłem zatrudniony jako Specjalista do Spraw Transportu i Międzynarodowego Przewozu Rzeczy ze względu na to, że posiadam Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Zdobyłem go zdając egzamin państwowy w 2007 roku. 


W 2014 roku kandydowałem na prezydenta Wrocławia pracując jednocześnie jako administrator przedsiębiorstwa. W 2016 stałem się dawcą narządów oddając nerkę mojemu ciężko choremu bratu, który dziś cieszy się wyśmienitym zdrowiem i może normalnie funkcjonować. Obecnie posiadając odpowiednie kwalifikacje pracuję w firmie transportowej. Przyjmuję zlecenia wszelkich prac związanych z budownictwem, nadal zajmuję się gospodarstwem i mikrohodowlą pszczół. Udzielam się społecznie, a tu gdzie mieszkam posługuję we wspólnocie katolickiej Mężczyzn Św. Józefa. Walczę z niesprawiedliwością i prawem, które zniewala człowieczeństwo. 

W publicznych wystąpieniach staram się ukazywać oblicze współczesności zdominowanej przez niebezpieczne, ponadpaństwowe organizacje niszczące Cywilizację Łacińską, państwa narodowe oraz Rodzinę i wszelką własność. Gram i śpiewam. Nigdy się nie poddaję. 

Robert Jarosław Bogusławski
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne