Policjanci zatrzymali 51-latka podejrzanego o zabójstwo w Mrągowie - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 16 września 2018

Policjanci zatrzymali 51-latka podejrzanego o zabójstwo w Mrągowie


Wczoraj na DK16 na trasie Mrągowo-Mikołajki policjanci kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie wraz z policjantami z KPP w Mrągowie zatrzymali 51-latka podejrzanego o zabójstwo 50-letniej kobiety w Mrągowie

Policjanci zatrzymali 51-latka podejrzanego o zabójstwo w Mrągowie
zdjęcie: policja

W czwartek (13.09.2018r) mrągowscy policjanci zostali poinformowani przez znajomych kobiety o tym, że ich koleżanka nie przyszła do pracy i nie ma z nią żadnego kontaktu. Pod wskazany adres kobiety pojechali policjanci. W mieszkaniu znaleźli kobietę z ranami postrzałowymi. Niestety 50-latka już nie żyła. Na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowa - śledcza i technik kryminalistyki. 

Pod nadzorem prokuratora przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczono ślady i przesłuchano świadków. Na podstawie zebranych informacji ustalono, że związek ze śmiercią kobiety może mieć 51-letni mieszkaniec Mrągowa, który od tego momentu był poszukiwany jest przez policjantów. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest przez Prokuraturę Rejonową w Mrągowie.

Wczoraj (14.09.2018r) policjanci ustalili, że mężczyzna porusza się samochodem na DK16. Chcąc zatrzymać mężczyznę w okolicach m. Baranowo, używając pojazdów nieoznakowanych zajechali mu drogę, zmuszając do zatrzymania. Mężczyzna próbował uciec omijając zatrzymujące się radiowozy. Doprowadzi do zderzenia z nimi, uszkadzając 2 z nich. Podczas zatrzymania nie stawiał oporu, był zaskoczony.

W trakcie wykonywanych czynności policjanci zabezpieczyli 2 sztuki broni, na które mężczyzna nie posiadał pozwolenia. Jedną w aucie pod warsztatem samochodowym mężczyzny, drugą w samochodzie, którym się poruszał, a w którym został zatrzymany.

Dzisiaj został przesłuchany przez prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Mrągowie. Nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i odmówił składania wyjaśnień.
(rj)
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne