„Łowcy głów” z Dolnego Śląska wytropili i zatrzymali poszukiwanego, podejrzanego o zabójstwo w 2017 r - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 3 września 2018

„Łowcy głów” z Dolnego Śląska wytropili i zatrzymali poszukiwanego, podejrzanego o zabójstwo w 2017 r

Policjanci Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, prowadząc działania poszukiwawcze, w wyniku szeroko zakrojonej pracy operacyjnej,  zatrzymali 34 – letniego mężczyznę, mieszkańca Wrocławia, podejrzanego o zabójstwo. Do zbrodni doszło we wrześniu 2017 r. przed jednym z klubów nocnych zlokalizowanych w rejonie wrocławskiego rynku.

zdjęcie: „Łowcy głów” z Dolnego Śląska wytropili i zatrzymali poszukiwanego, podejrzanego o zabójstwo w 2017 r
zdjęcie: „Łowcy głów” z Dolnego Śląska wytropili i zatrzymali poszukiwanego, podejrzanego o zabójstwo w 2017 r

Mężczyzna był poszukiwany listem gończym, wydanym przez wrocławską prokuraturę. Po zabójstwie, podejrzany ukrywał się poza granicami kraju, na terenie państw Unii Europejskiej. Przez cały czas próbował mylić tropy, m.in. zmieniał swój wygląd, posługiwał się tożsamością innej osoby, czy też wysyłał listy do Polski z innych państw.

Policyjni „łowcy głów” z komendy wojewódzkiej we Wrocławiu nie odpuszczali. Tropiąc poszukiwanego namierzyli go w jednym z mieszkań na terenie wrocławskiej dzielnicy Krzyki, gdy na chwilę pojawił się w Polsce. 

Mężczyzna został zatrzymany przez nich wczoraj w godzinach wieczornych, gdy właśnie wychodził z mieszkania, w którym się ukrywał. Zasłaniał twarz kapturem, czapką i okularami. Nic to jednak nie dało. Poszukiwany, który wywodzi się ze środowiska wrocławskich pseudokibiców, był zaskoczony zatrzymaniem w takich okolicznościach.

Mężczyzna został przewieziony do Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, gdzie trafił do policyjnego aresztu. Teraz policja i prokuratura prowadzić będą z jego udziałem dalsze czynności. Za czyn, o który jest podejrzany grozić mu może kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

asp. szt. Paweł Petrykowski
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne