FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Nie żyje 20-letni piłkarz Krystian Popiela


Do wypadku samochodowego w którym zginął 20-letni piłkarz Krystian Popiela doszło w niedzielę wieczorem. Jego auto wypadło z drogi na autostradzie A4 w miejscowości Wola Wielka.

Nie żyje 20-letni piłkarz Krystian Popielazdjęcie: Facebook 

Wczoraj wieczorem w wypadku samochodowym zginąl Krystian Popiela. Samochód Krystiana wypadł przez barierki, przekoziołkował. Co więcej nie był w stanie powiedzieć - mówił w rozmowie z serwisem nowiny24.pl trener Stli Rzeszów Janusz Niedźwiedź. Tragiczna informacja pojawiła się również na kontach społecznościowych rzeszowskiego klubu.

Urodzony w 1998 roku zawodnik piłkarskiego rzemiosła uczył się między innymi w Olympiakosie. Potem wrócił do Polski, w 2014 roku był juniorem Polonii Warszawa, po czym wyjechał do włoskiego Cagliari. Popiela był powoływany do młodzieżowych reprezentacji Polski. Pracował ze znanymi trenerami: Bartłomiejem Zalewski, Jackiem Paszulewiczem i Marcinem Kaczmarkiem. 

Słynął z dobrego wyszkolenia technicznego, grał jako pomocnik.
W obecnym sezonie Krystian wystąpił w czterech spotkaniach drużyny z Rzeszowa, w meczu ze Spartakusem Daleszyce wyszedł w podstawowym składzie. W przeszłości w Stali Rzeszów grał jego wujek Łukasz Popiela, były piłkarz m.in. Wisłoki Dębica, Siarki Tarnobrzeg, Okocimskiego Brzesko i Puszczy Niepołomice.
Na Facebookowym profilu Stal Rzeszów
Pożegnali piłkarza:
"Pogrążeni w smutku informujemy o tragicznej śmierci Krystiana Popieli – naszego kolegi i świetnie zapowiadającego się piłkarza. Wiadomość ta jest straszliwym ciosem dla wszystkich osób związanych z piłkarską Stalą Rzeszów. 
W chwili obecnej chcielibyśmy przekazać wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i bliskim Krystiana.
Informacje na temat uroczystości pogrzebowych przekażemy wkrótce."


źródło: Fakt24/ SportOnet/ Nowiny24/ 


loading...
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...