Molestował małe dziewczynki. Policję zawiadomiła jego żona - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 28 września 2018

Molestował małe dziewczynki. Policję zawiadomiła jego żona


Michał Rz., 40. letni fotograf ze Stargardu, pracował robiąc zdjęcia modelkom, uwieczniał śluby i inne uroczystości rodzinne. Jak twierdził, hobbystycznie fotografował też dzieci. Jak się okazało, jego sesje z udziałem dzieci nie kończyły się jedynie na uwiecznianiu ich na fotografiach.


zdjęcie ilustracyjne: pixabay


Gdy Michał Rz. był wyprowadzany z domu przez policję, jego sąsiedzi nawet nie podejrzewali, że może być podejrzany o pedofilię. Mężczyzna jest żonaty i ma córkę, która rozpoczęła właśnie edukację w szkole. 

Okazało się, że mężczyznę na molestowaniu dzieci przyłapała jego własna żona. Kobieta zawiadomiła policję, która zatrzymała 40. latka. Michał Rz. przyznała się do wykorzystania dwóch 7. letnich dziewczynek. Reporterzy „Faktu” dowiedzieli się nieoficjalnie, że ofiarami są córki znajomych Michała Rz. Mężczyzna ujawnił, że na przestrzeni kilku ostatnich lat skrzywdził także inne dzieci. Śledczy muszą ustalić liczbę ofiar pedofila. 


Michałowi Rz. postawiono na razie zarzut „dopuszczenia się innej czynności seksualnej względem małoletnich”. Mężczyzna przebywa w areszcie, a jego ofiary zostały objęte pomocą psychologiczną.

Renata Zalewska-Ociepa
Źródło: Fakt24
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne