FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Londyn: Matka z dzieckiem spadli na torowisko metra


Kobieta, prowadząca dziecięcy wózek, podeszła zbyt blisko krawędzi peronu w londyńskim metrze. Straciła równowagę i spadła na tory.Na ratunek ruszył ojciec dziecka, jednak rodzina nie zdążyła uciec. 

Londyn: Matka Z Dzieckiem Spadli Na Torowisko Metra
zdjęcie ilustracyjne: pixabay/ Londyn: Matka Z Dzieckiem Spadli Na Torowisko Metra


Do zdarzenia doszło w piątek 7 września na peronie Baker Street. Kobieta szła po peronie stacji metra Baker Street piątkowego wieczora wraz z dzieckiem w wózku, twierdzi British Transport Police. Patrzyła się cały czas w górę i nie widziała ani nie zdawała sobie sprawy, że peron się kończy i niechcący popchnęła wózek w taki sposób, że razem z nim znalazła się na torach.

W tym czasie jednak zaczął nadjeżdżać pociąg. Rodzina nie mogła się wydostać na peron, postanowili więc schować się w szczelinie na torowisku. Pociąg przejechał nad nimi, dzięki czemu uratowali życie.

Nigel Holness z londyńskiego metra poinformował, że nagrania z monitoringu wskazują, że zdarzenie było nieszczęśliwym wypadkiem.

"Znajdowałam się na peronie przez ok. 2 minuty, kiedy usłyszałam alarm nawołujący do opuszczenia stacji. W ciągu pięciu minut w okolicach pojawiły się wozy strażackie, radiowozy oraz ambulans. Zobaczyłam mężczyznę z dzieckiem – opuszczali stację. Następnie wyszła kobieta, później ktoś wyniósł wózek dziecięcy, który nie był zniszczony – opowiada kobieta, która była świadkiem zdarzenia."

Po całym zdarzeniu rodzina została zabrana do szpitala, gdzie lekarze przeprowadzili badania, ale nikomu z nich nic się nie stało.


źródło: PolsatNews/ PolishExpress/ Aktualnosci24/ WPROST/ DoRzeczy
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne