Kierował mając w organizmie 2,5 promila alkoholu i 1,5 - roczne dziecko - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 4 września 2018

Kierował mając w organizmie 2,5 promila alkoholu i 1,5 - roczne dziecko

Do aresztu piotrkowskiej komendy trafił nietrzeźwy 31-latek, który spowodował dwie kolizje drogowe a na siedzeniu przewoził 1,5 - roczne dziecko. Kierowca miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Teraz odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia a także za wykroczenia w ruchu drogowym. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

zdjęcie ilustracyjne: Kierował mając w organizmie 2,5 promila alkoholu i 1,5 - roczne dziecko
zdjęcie ilustracyjne: Kierował mając w organizmie 2,5 promila alkoholu i 1,5 - roczne dziecko

3 września 2018 roku około godziny 15.00 na ulicy Wolborskiej kierowca citroena berlingo skręcając w ulicę podporządkowaną uderzył w stojącego na skrzyżowaniu opla. Sprawca chciał odjechać z miejsca zdarzenia jednak całe zajście widzieli policjanci, którzy pełnili służbę w tym rejonie miasta. Natychmiast zareagowali i udaremnili dalszą jazdę kierującemu. 

Szybko okazało się, że 31-letni właściciel citroena był nietrzeźwy. Miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Sprawa była tym bardziej poważna gdyż na przednim siedzeniu swojego samochodu mężczyzna przewoził 1,5 roczne dziecko. Na szczęście chłopcu nic się nie stało. Funkcjonariusze ustalili także, że kilka minut wcześniej ten sam kierujący doprowadził do kolizji drogowej na ulicy Wierzejskiej.

 31-latek trafił do policyjnego aresztu a dziecko pod opiekę rodziny. Dzisiaj piotrkowianin usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna zostanie także ukarany za popełnione wykroczenia.
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne