Elbląg: Po narkotykach biegała naga po ulicy i chciała zrobić sobie krzywdę - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 5 września 2018

Elbląg: Po narkotykach biegała naga po ulicy i chciała zrobić sobie krzywdę

Policjanci z Elbląga interweniowali wobec agresywnej, młodej kobiety, która zupełnie naga, biegała w centrum Elbląga, rzucała butelkami i chciała rozbić sobie głowę o szybę wystawową sklepu. Dzięki profesjonalnej reakcji policjantów kobieta trafiła pod opiekę lekarzy. Jak się okazało była pod zgubnym działaniem narkotyków.

zdjęcie: policja/ Elbląg: Po narkotykach biegała naga po ulicy i chciała zrobić sobie krzywdę
zdjęcie: policja/ Elbląg: Po narkotykach biegała naga po ulicy i chciała zrobić sobie krzywdę

Interwencja miała miejsce około godziny 6. w minioną sobotę (1 września) na ulicy Mostowej. Tam policjanci zauważyli nagą kobietę, która była agresywna. Rzucała butelkami, chciała wybić szybę wystawową sklepu, a co więcej próbowała to zrobić głową. Funkcjonariusze udaremnili jej te zamiary i przewieźli do szpitala. Tam trafiła pod opiekę specjalistów. 28-latka z terenu województwa pomorskiego miała w plecaku woreczki z amfetaminą i marihuaną.

Policjanci ustalają wszelkie okoliczności tego zdarzenia, jak również sytuacje rodzinną 28-latki. Będą także ustalać skąd miała narkotyki. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ostrzegają
Substancje odurzające wywołują, m.in.: skrajne pobudzenie, ale też powoduje utratę przytomności, omamy i zaburzenia oddychania. Apelujemy - nie kupuj i nie próbuj zażywać jakichkolwiek substancji odurzających. Grozi to utratą zdrowia, a nawet śmiercią.
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne