Dwie nastolatki uciekły z wycieczki. Od miesiąca szuka ich policja- UDOSTĘPNIJ - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 9 września 2018

Dwie nastolatki uciekły z wycieczki. Od miesiąca szuka ich policja- UDOSTĘPNIJ

Policjanci poszukują dwóch nastolatek. 14-letnia Laura Repetowska i 15-letnia Nikola Lasak 13 sierpnia uciekły z wycieczki, na której przebywały na terenie Wałbrzycha. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionych proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.

Dwie nastolatki uciekły z wycieczki. Od miesiąca szuka ich policja
zdjęcie: policja/ Dwie nastolatki uciekły z wycieczki. Od miesiąca szuka ich policja

13 sierpnia 14-letnia Laura Repetowska ( wzrost ok.165-170 cm)  i 15-letnia Nikola Lasak ( wzrost ok.160 cm) przebywały w Wałbrzychu na wycieczce. Tego dnia rano, około godziny 08.00, nieletnie samowolnie oddaliły się z pensjonatu, w którym przebywały. Nikomu nie powiedziały, gdzie się udają. 

Od tego czasu rodziny nie mają z nimi żadnego kontaktu. Według informacji jakie są przekazywane policji nieletnie mogą przebywać na terenie powiatu cieszyńskiego, najprawdopodobniej w Ustroniu bądź Cieszynie.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionych proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. (033) 8516 200, (033) 8516 101 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 997!

poszukiwana Laura Repetowska
zdjęcie: poszukiwana Laura Repetowska

poszukiwana Nikola Lasak
loading...

zdjęcie: poszukiwana Nikola Lasak
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne