FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Biłgoraj: Wielbłąd uciekł z cyrku

Nietypowe zgłoszenie otrzymał wczoraj wieczorem dyżurny biłgorajskiej komendy. Pracownicy cyrku, który gościł w naszym mieście zgłosili zaginięcie... wielbłąda. Zwierzęcia przez około pół godziny szukali policjanci i pracownicy cyrku. Na szczęście zwierze całe i zdrowe, nie wyrządzając również szkód trafiło w ręce swoich opiekunów.

zdjęcie: Biłgoraj: Wielbłąd uciekł z cyrku
zdjęcie: Biłgoraj: Wielbłąd uciekł z cyrku 

Taka interwencja nie zdarza się co dzień. Wczoraj dyżurny biłgorajskiej komendy około godziny 22:00 odebrał telefon od pracownika cyrku, który poinformował o ucieczce wielbłąda. Dyżurny skierował policjantów na ul. Dąbrowskiego, gdzie stacjonował cyrk. W rozmowie z pracownikami policjanci ustalili, że w trakcie przygotowań do odjazdu stwierdzili brak wielbłąda. 

Nie tracąc czasu mundurowi i personel rozpoczęli poszukiwania bądź co bądź sporych rozmiarów zwierzęcia. Pierwsze zostały sprawdzone okoliczne łąki i ulice. Poszukiwania trwały prawie pół godziny.

Jak się okazało wielbłąd nie był zainteresowany okoliczną przyrodą i wybrał się na wycieczkę kierując się w stronę centrum miasta. Uciekinier cały i zdrowy trafił w ręce swoich opiekunów. Nie doszło również do żadnych strat w mieniu.
J.K.
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne