FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Biłgoraj: Siedem osób przewiezionych do szpitala po zderzeniu osobowego volkswagena z audi

W wyniku zderzenia samochodów m-ki Volkswagen i Audi 7 osób trafiło do szpitala. 16 letnia pasażerka volkswagena z poważnymi obrażeniami ciała pozostaje w szpitalu.

zdjęcie: Biłgoraj: Siedem osób przewiezionych do szpitala po zderzeniu osobowego volkswagena z audi
zdjęcie: Biłgoraj: Siedem osób przewiezionych do szpitala po zderzeniu osobowego volkswagena z audi

W piątkowy wieczór około godziny 20:00 doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego na trasie Smólsko Małe – Aleksandrów. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 19 letnia mieszkanka gminy Biłgoraj kierując samochodem m-ki Volkswagen w wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu kierowcy audi doprowadziła do wypadku.

Samochodem audi kierował 20 latek z gminy Aleksandrów. Siła uderzenia była tak duża, że samochód 20 latka zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy płot. W wyniku wypadku 7 osób zostało przewiezionych do szpitala w tym dwoje dzieci w wieku 8 i 12 lat. Sześć osób nie odniosło poważnych obrażeń, natomiast w szpitalu pozostaje 16 letnia pasażerka volkswagena, która najbardziej ucierpiała w wypadku.

Jak ustalili policjanci, 19 latka była trzeźwa, natomiast od kierowcy audi została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.
Obecnie trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.
JK
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne