Biłgoraj: 13-letni motorowerzysta wjechał pod koła volkswagena - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 25 września 2018

Biłgoraj: 13-letni motorowerzysta wjechał pod koła volkswagena


Biłgorajscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem motoroweru i osobówki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 13-latek wyjechał zza ogrodzenia wprost pod nadjeżdżające auto. W wyniku zdarzenia z poważnymi obrażeniami ciała nastolatek trafił do szpitala.

zdjęcie: policja

Wczoraj około godz. 17:00 policjanci pojechali na granicę miejscowości Andrzejówka i Bukowa gdzie doszło do zderzenia motoroweru marki Simson i samochodu osobowego m-ki Volkswagen. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 13-letni mieszkaniec gm. 

Biłgoraj, który kierował motorowerem wyjeżdżając zza ogrodzenia znajdującego się na granicy tych miejscowości nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo kierowcy volkswagena i doprowadził do wypadku wjeżdżając wprost pod samochód. Poważnie ranny nieletni został przetransportowany do szpitala. 


Kierowca volkswagena, 24-latek, który podróżował z 19-letnim pasażerem, obaj z gm. Biłgoraj nie odnieśli obrażeń. Jak ustalili policjanci motorower, którym kierował 13-latek nie był zarejestrowany. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi.
Obecnie trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.
J.K.
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne