Auro rozbite na moście. Właściciel w organizmie miał 2 promile alkoholu i narkotyki - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 1 września 2018

Auro rozbite na moście. Właściciel w organizmie miał 2 promile alkoholu i narkotyki

Wczoraj skarżyscy policjanci zatrzymali 26 – letniego mieszkańca gminy Bliżyn. Mężczyzna podejrzewany jest o spowodowanie kolizji będąc pod wpływem alkoholu i środków odurzających. W jego aucie mundurowi ujawnili ponadto marihuanę i amfetaminę.

Auro rozbite na moście. Właściciel w organizmie miał 2 promile alkoholu i narkotyki
zdjęcie: policja/ Auro rozbite na moście. Właściciel w organizmie miał 2 promile alkoholu i narkotyki

Wczoraj przed godziną 14 dyżurny skarżyskiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Mroczków samochód wypadł z drogi i uderzył w metalową barierę na moście, a kierujący może być nietrzeźwy. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol. Kiedy policjanci przyjechali  w rejon zdarzenia zastali rozbite osobowe volvo. 

Wewnątrz nie  było żadnych osób. W trakcie czynności funkcjonariusze ujawnili na siedzeniu kierowcy zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. W aucie znajdowało także drugie zawiniątko z zawartością białej substancji. Środki wstępnie zakwalifikowane zostały jako marihuana i amfetamina. Stróże prawa ustalili, że pojazd należy do 26 – latka zamieszkującego w gminie Bliżyn. Kiedy mężczyzna został przebadany alkotestem okazało się, że ma w organizmie 2 promile alkoholu. Kolejne badania wykazały u niego ponad półtora promila alkoholu. Ponadto okazało się, że prawdopodobnie znajduje się też pod wpływem środków odurzających. Właściciel volvo został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu będzie przesłuchany.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających grozi wysoka grzywna i nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Za posiadanie zakazanych substancji można spędzić za kratkami nawet 3 lata.
Opr. JG
źródło: KPP Skarżysko - Kamienna
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne