20- letni policjant zginął tragicznie w wypadku - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 8 września 2018

20- letni policjant zginął tragicznie w wypadku

20-letni posterunkowy policji w Myślenicach zginął tragicznie w wypadku drogowym. Motocyklista wjechał w przyczepę traktora, który jechał z naprzeciwka.

20- letni policjant zginął tragicznie w wypadku
zdjęcie: Facebook/ 20- letni policjant zginął tragicznie w wypadku


Do szpitala transportował go śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – niestety, mężczyzna zmarł w drodze.
Młody funkcjonariusz zaledwie od roku pełnił służbę w ogniwie patrolowo-interwencyjnym. Koledzy z jednostki przekazali kondolencje jego rodzinie.

Młody policjant nie zdążył wyhamować i uderzył w przyczepę. Do zderzenia doszło, kiedy traktorzysta skręcał z drogi na posesję. Traktor już skręcił, a nieoświetlona przyczepa znajdowała się jeszcze na drodze.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Pomimo wysiłków lekarzy Michała nie udało się uratować. 20-letni posterunkowy zmarł w karetce podczas reanimacji. – Przyczyny wypadku bada prokuratura.

W szeregi Policji post. Michał Skowronek wstąpił rok temu. Pełnił służbę w ogniwie patrolowo – interwencyjnym. Był zaangażowanym, pełnym pasji policjantem, a zarazem wesołym i życzliwym człowiekiem.

Policja na stronie jednostki opublikowała komunikat:
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że wczoraj, 6 września br., w wypadku drogowym zginął nasz Kolega, posterunkowy Michał Skowronek z Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach. Michał miał 20 lat. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składa Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.
Cześć Jego pamięci !


źródło: policja/ fakt24/ dziennikpolski24/ krakow.wyborcza

loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne