13. latka zamordowana przez przyjaciela rodziny - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 11 września 2018

13. latka zamordowana przez przyjaciela rodziny


26. lipca br. w lesie w pobliżu centrum sportowego w Southampton pies znalazł ciało Lucy McHugh. Nastolatka została zabita najprawdopodobniej nożem, jednak narzędzia zbrodni jeszcze nie odnaleziono. W sprawie śmierci 13. latki zatrzymano 24. letniego Stephena Nicholsona, przyjaciela rodziny.

13. latka zamordowana przez przyjaciela rodziny
zdjęcie: dailymail/ Facebook


Lucy McHugh zaginęła 25. lipca. Dziewczyna wyszła rano z domu w Southampton i zniknęła bez śladu. Bliscy nastolatki zawiadomili policję, która rozpoczęła poszukiwania 13. latki. Nazajutrz, w lesie w pobliżu centrum sportowego w Southampton, odnaleziono zwłoki Lucy. Nastolatka została bestialsko zamordowana. Na razie nie znaleziono narzędzia zbrodni. Policja w Hampshire zaapelowała do mieszkańców o pomoc i o kontakt każdego, kto odnajdzie w okolicy ostre narzędzie. 

Dwa dni przed odnalezieniem ciała nastolatki, dziewczyna zwierzyła się sąsiadce, że spotyka się ze starszym od niej chłopakiem, nie podała jednak żadnych informacji o nim. 

Śledczy aresztowali 24. letniego Stephena Nicholsona. Pracował on jako tatuażysta i opiekun społeczny. Znał rodzinę zamordowanej nastolatki, pomieszkiwał nawet u nich w domu. 
Mężczyzna podejrzany jest o seksualne wykorzystanie nastolatki i jej zamordowanie. Decyzja o tym, żeby oskarżyć go o morderstwo ma zostać wydana do 27. października br.


Ustalono, że w dniu zaginięcia nastolatki, wymieniała ona z podejrzanym wiadomości na Facebooku. Nicholson odmówił policjantom podania swojego hasła do Facebooka, za co został skazany na 14 miesięcy więzienia.
Matka Lucy, Stacey White, zaapelowała do giganta mediów społecznościowych o pomoc policji i przekazanie hasła do konta 24. latka. 
Funkcjonariusze policji w Hampshire złożyli wniosek w Departamencie Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych o dostęp do konta Nicholsona.

Pogrzeb Lucy odbył się 27. sierpnia na cmentarzu Hollybrook w Southampton. 

Renata Zalewska-Ociepa
Źródło: dailymail.co.uk, theweek.co.uk
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne