10-latek na quadzie potrącił 8-letnią dziewczynkę. Dziecko z urazami kończyn trafiło do szpitala - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 17 września 2018

10-latek na quadzie potrącił 8-letnią dziewczynkę. Dziecko z urazami kończyn trafiło do szpitala


15 września 2018 roku na terenie powiatu międzyrzeckiego, kiedy to 10-letni chłopiec stracił panowanie nad quadem i uderzył w ośmioletnią dziewczynkę. Pokrzywdzona z urazami kończyn trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia oraz ustalają, kto udostępnił dziecku pojazd.

10-latek na quadzie potrącił 8-letnią dziewczynkę. Dziecko z urazami kończyn trafiło do szpitala
zdjęcie: policja

Wiadomo, że stan dziewczynki nie zagraża jej życiu.
Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia oraz ustalają, kto udostępnił dziecku pojazd.

Quady to bardzo popularne pojazdy czterokołowe, które pozwalają na jazdę po trudnym terenie i dostarczają mnóstwo frajdy. Każdy jednak musi zdawać sobie sprawę z zagrożeń, jakie niesie za sobą nieodpowiedzialna jazda tymi pojazdami. Szczególnie kiedy kieruje nim... 10 latek.


Quad to coraz bardziej popularny pojazd. Jest chętnie kupowany dla dzieci na różne okazje. Jednak taki zakup należy dobrze przemyśleć, ponieważ jego użycie w sposób lekkomyślny może być zagrożeniem dla innych. Jest to bardzo szybki i zwrotny sprzęt i dlatego wymaga odpowiednich umiejętności. Wystarczy jeden nieprzemyślany ruch i jazda może skończyć się tragedią. W ciągu kilku ostatnich lat zanotowano wiele wypadków z udziałem dzieci prowadzących quady. Trzeba pamiętać, że dziecko nie potrafi prowadzić i może mieć poważne problemy z opanowaniem pojazdu.
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne