Wielka Brytania: Polka i jej dzieci ofiarami pobicia - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 13 sierpnia 2018

Wielka Brytania: Polka i jej dzieci ofiarami pobicia

8. sierpnia mieszkająca w Tipton (Wielka Brytania) Polka, Anna Serafin-Podolska, została zaatakowana i brutalnie pobita przez grupę nastolatek.


zdjęcie: Facebook

Kobieta wraz z dziećmi wracała do domu, gdy została zaczepiona przez grupę agresywnych, pijanych, nastolatek. Pod jej adresem padły wulgarne wyzwiska i krzyki, że ma wracać do Polski. Atak miał podłoże rasistowskie. Gdy kobieta weszła na ulicę, przy której mieszka, zauważyła, że jedna z nastolatek idzie za nią, gdy odwróciła się została uderzona przez nią pięścią w twarz. 

Zaczęła się szamotanina. Leżącą na ziemi Polkę zaczęło bić około 15 kobiet. W jej obronie stanął syn, który także został pobity. Chłopiec pobiegł do sąsiadów i zaczął wołać o pomoc. Sąsiedzi obronili kobietę. Wtedy jedna z agresorek powiedziała do sąsiada, że to Polka. 


W zdarzeniu ucierpiały także córki pani Anny, które były wyzywane i popychane. 

- Te rzeczy dzieją się od wielu lat, ale pierwszy raz doszło do takiego pobicia – powiedziała kobieta w rozmowie z Polish Express. - Mieszkam w Tipton prawie pięć lat i podobne sytuacje dzieją się notorycznie. Wieczne pobicia dzieci, wyzywanie. Parę tygodni temu nawet zostałam obrzucona workami z wodą – dodała.
Pani Anna stwierdziła, że policja nic nie robi w takich sytuacjach, a sprawczynie chodzą na wolności i śmieją się jej w twarz.

Renata Zalewska-Ociepa
źródło: Facebook, Polish Expressloading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne