Usiłował zgwałcić 51- latkę na przystanku. Rozpoznajesz? UDOSTĘPNIJ >>> - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 31 sierpnia 2018

Usiłował zgwałcić 51- latkę na przystanku. Rozpoznajesz? UDOSTĘPNIJ >>>

Będzińscy policjanci poszukują mężczyzny, którego wizerunek znajduje się na załączonym portrecie pamięciowym. 25 sierpnia br. około godziny 6.40 w Będzinie w rejonie przystanku autobusowego przy skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Niemcewicza, mężczyzna ten usiłował wykorzystać seksualnie 51-letnią kobietę. Publikujemy portret pamięciowy sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

zdjęcie: policja/Zaatakował 51-latkę na przystanku, usiłował wykorzystać seksualnie
zdjęcie: policja/Zaatakował 51-latkę na przystanku, usiłował wykorzystać seksualnie

Będzińscy policjanci poszukują mężczyzny w wieku około 30 lat, wzrostu około 178 - 180 cm, muskularnej budowy ciała, włosy ciemne, krótko przystrzyżone o ciemnych oczach. W dniu zdarzenia sprawca ubrany był w krótkie spodenki. 

Osoby, które mogą znać tożsamość prezentowanego na portrecie mężczyzny oraz świadkowie tego zdarzenia (w szczególności podróżujący w godzinach rannych ulicą Żeromskiego),  proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Będzinie nr telefonu 32 368 02 55, 32 368 02 66, nr alarmowe 997 lub 112. 

Przypominamy również, że możliwe jest anonimowe przekazanie tych informacji za pośrednictwem strony internetowej będzińskiej policji w zakładce "Powiadom nas".
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne