USA: Śmierć 23. miesięcznej dziewczynki. O zabójstwo oskarżony partner matki dziecka - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 4 sierpnia 2018

USA: Śmierć 23. miesięcznej dziewczynki. O zabójstwo oskarżony partner matki dziecka

2. sierpnia br. 29. letni Ryan Ramirez został oskarżony o morderstwo 23. miesięcznej Paisley Hudson. Matka dziewczynki (25. letnia Kayla Hudson) usłyszała zarzuty zaniedbania w wyniku, którego doszło do śmierci dziewczynki i obrażeń u jej trzyletniego synka, Rileya.


foto: dailymail


Paisley Hudson zmarła w sobotę 28. lipca. Dziewczynka doznała wielu obrażeń zadanych tępym narzędziem. Miała także dwie rany wątroby. Doprowadziło to do krwotoku wewnętrznego. Koroner poinformował również, że dziecko miało pękniętą czaszkę i liczne stłuczenia. Dodał, że liczenie siniaków na ciele Paisley zajęło mu dwie godziny. 

Według ustaleń śledczych, matka dziewczynki znalazła malutką zimną i bez oznak życia w łóżku w pokoju hotelowym. Próbowała ożywić dziecko wkładając je do wanny z gorącą wodą. Następnie przewiozła córeczkę do szpitala w Anderson, gdzie została ona uznana za zmarłą. 


Partner Kayly Hudson opiekował się dziewczynką i jej bratem podczas gdy kobieta była w pracy. Ramirez zeznał, że wraz z dziećmi pojechał po kobietę do pracy. Kiedy wrócili do hotelu, zmienił dziewczynce pieluchę i położył ją spać do łóżka. Natomiast wraz z matką oglądali do rana telewizję. Powiedział, że około 6.00 rano Kayla poszła do pokoju córki i wtedy znalazła ją zimną i nie dającą oznak życia. 
Zeznania kobiety są sprzeczne. Powiedziała ona, że po powrocie z pracy dwukrotnie wychodziła z hotelu zanim zdecydowała się oglądać z partnerem telewizję. Około 6.00 rano zajrzała do pokoju córeczki i wtedy znalazła ją zimną i bez oznak życia. 

Pod opieką Ramireza pozostawał także trzyletni brat dziewczynki, Riley, który miał siniaki na całym ciele, złamane nadgarstki i ślady na kostkach po oparzeniach papierosami.

W sądzie matka dzieci powiedziała, że nie ma nic wspólnego ze śmiercią swojej córeczki i obrażeniami u Rileya. 
Ryan Ramirez został oskarżony o morderstwo Paisley Hudson i spowodowanie obrażeń u brata 23. miesięcznej dziewczynki. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Kobieta usłyszała zarzuty nieprawidłowej opieki nad dziećmi. Hudson w wywiadzie dla FOX59 przyznała, że mogła zrobić więcej, żeby chronić swoje dzieci. Powiedziała, że nie zdawała sobie sprawy z tego, kogo wprowadziła do swojego i jej dzieci życia. 

W przypadku skazania, Kayla Hudson może spędzić w więzieniu nawet 40 lat. 
Ryan Ramirez, jeśli zostanie uznany winnym morderstwa Paisley Hudson, może spędzić w więzieniu 65 lat. 
Zarówno kobieta jak i jej partner mogą również usłyszeć wyrok do 16. lat pozbawienia wolności za obrażenia jakich doznał trzyletni Riley, brat dziewczynki. 

Renata Zalewska-Ociepa
Źródło: dailymail.co.uk, foxnews.com.us
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne