Urządzili libację na dachu biurowca. Pijanych 18- latków sprowadzali na dół, za pomocą wysięgnika z koszem - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 16 sierpnia 2018

Urządzili libację na dachu biurowca. Pijanych 18- latków sprowadzali na dół, za pomocą wysięgnika z koszem

Troje 18-latków urządziło sobie libację alkoholową na dachu nieczynnego biurowca. Wezwani na miejsce policjanci aby sprowadzić na dół nietrzeźwych młodzieńców zmuszeni byli wezwać Straż Pożarną z pojazdem wyposażonym w wysięgnik z koszem. Wymagał tego nie tylko stan upojenia ale również zachowanie młodych osób. Agresywni i wulgarni młodzieńcy trafili na izbę wytrzeźwień, za swoje zachowanie odpowiedzą przed Sądem Rejonowym w Świebodzinie.

zdjęcie: policjaW środę  około godziny 23:45 funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie otrzymali zgłoszenie o libacji alkoholowej na dachu jednego z budynków w miejscowości Zbąszynek. Na miejsce zostali skierowani policjanci z przywróconego Posterunku Policji w Zbąszynku, potwierdzili oni, że troje upojonych, świeżo upieczonych, 18-latków urządziło sobie imprezę z alkoholem na dachu. 

Sprowadzenie młodych osób na dół okazało się problemem z powodu wyraźnego upojenia alkoholowego ale również i ich zachowania się. Byli oni gotowi skakać po ścianach budynku twierdząc, że ćwiczą „parkour” (wywodząca się z Francji sztuka jak najprostszego pokonywania przeszkód). Byli oni również agresywni i wulgarni.

 Na dół zostali sprowadzeni przy pomocy wysięgnika z koszem, którym przyjechała wezwana na pomoc Straż Pożarna. Cała trójka została przewieziona do Izby Wytrzeźwień w Raculi pod Zieloną Górą. Spożyty alkohol oraz przekonanie, iż pod jego wpływem mogą zeskoczyć z dachu mogło zakończyć się tragicznie gdyby nie interwencja policji. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie oraz zakłócenie porządku odpowiedzą teraz przez Sądem Rejonowym w Świebodzinie.
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne