Ukrainiec miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, spowodował śmiertelny wypadek - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 3 sierpnia 2018

Ukrainiec miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, spowodował śmiertelny wypadek

27-letni obywatel Ukrainy spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie. Jest podejrzany o spowodowanie wypadku drogowego, w którym zginęła 31-latka. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

zdjęcie: policja

W poniedziałek przed godz. 2.00, dyżurny grójeckiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w Grójcu przy ul. Piłsudskiego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. 

Ze w wstępnych ustaleń wynika, że citroen jadąc ulicą Piłsudskiego w kierunku miejscowości Kociszew, zjechał na lewe pobocze, a następnie lewą stroną pojazdu uderzył w drzewo.W wyniku zderzenia na miejscu zginęła 31-letnia kobieta. Kierujący i dwaj pasażerowie pojazdu w ciężkim stanie trafili do szpitala. Kierujący pojazdem, 27-letni obywatel Ukrainy miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Wczoraj decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny tego wypadku jednocześnie apelując o zachowanie ostrożności na drodze. Zadbajmy o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników dróg!
(KWP zs. w Radomiu / kp)

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne