Świdnik: Motocykl po zderzeniu z samochodem wpadł w 12-latka, który oczekiwał na przejściu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 1 sierpnia 2018

Świdnik: Motocykl po zderzeniu z samochodem wpadł w 12-latka, który oczekiwał na przejściu

Dwie osoby zostały poszkodowane we wczorajszym wypadku w Świdniku na Al. Lotników Polskich. Mężczyzna kierujący audi nie udzielił pierwszeństwa przejazdu motocykliście i doszło do zderzenia pojazdów. Motocykl wytrącony z toru jazdy uderzył w znaki drogowe a następnie w 12-latka, który oczekiwał na przejście przez jezdnię. Nieletni i motocyklista z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

zdjęcia: policja


    Wczoraj tuż przed godziną 17:00 doszło do wypadku drogowego. Jak ustalili policjanci 27-letni kierujący pojazdem marki Audi wyjeżdżając z ulicy Spadochroniarzy nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 24-letniemu motocykliście jadącemu Al. Lotników Polskich w kierunku ul. Racławickiej. 

Doszło do kolizji pojazdów. Następnie motocykl uderzył w znaki drogowe oraz potrącił oczekującego na wysepce dzielącej jezdnie przy przejściu dla pieszych 12-latka.  Chłopiec oraz motocyklista z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitali. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 27-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy. Policja bada dokładne okoliczności tego zdarzenia.
E.D.
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne