Śląsk: Obcokrajowiec wpadł w szał i zdemolował zakład produkcyjny - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 24 sierpnia 2018

Śląsk: Obcokrajowiec wpadł w szał i zdemolował zakład produkcyjny

Tarnogórscy policjanci zatrzymali 21-letniego obywatela Ukrainy, który wpadł w szał i zdemolował jeden z tarnogórskich zakładów produkcyjnych. Straty, jakie powstały w wyniku działania wandala, oszacowano na 25 tys. zł. Mężczyzna po zarzutach został przekazany do dyspozycji Straży Granicznej.

zdjęcie: policja

Tarnogórscy policjanci interweniowali w jednym z tarnogórskich zakładów produkcyjnych, gdzie doszło do dewastacji wyposażenia. Na miejscu interwencji stróże prawa zastali zdemolowane pomieszczenia zakładu oraz agresywnego mężczyznę. Wandal powybijał szyby w oknach, zniszczył komputery, drukarki oraz ceramiczne figurki.

 Oprócz tego groził właścicielce zakładu śmiercią. Podczas zatrzymania, wyraźnie pobudzony 21- latek powiedział policjantom, że „bal dopiero się zaczyna” i gdyby nie interwencja policjantów zniszczyłby więcej. Agresor, po umieszczeniu go w radiowozie, również próbował go zniszczyć, kopiąc po drzwiach. 

Policjanci szybko obezwładnili mężczyznę, który trafił do policyjnej celi. Właścicielka firmy wyceniła straty na kwotę 25 tys. zł. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty zniszczenia mienia oraz gróźb karalnych. Po przeprowadzeniu niezbędnych formalności w tarnogórskiej komendzie, sprawca został przekazany do dyspozycji Straży Granicznej.

loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne