Siedlce: Nastolatki znęcały się nad dziewczyną. Sprawą zajęła się policja - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


środa, 22 sierpnia 2018

Siedlce: Nastolatki znęcały się nad dziewczyną. Sprawą zajęła się policja

Dziś rano opublikowaliśmy nagranie, na którym widać, jak grupa nastolatek znęca się nad dziewczyną. Poprosiliśmy także policję o zajęcie się sprawą. 


zdjęcie: facebook

Publikujemy Państwu informację jaką otrzymaliśmy od oficer prasowej siedleckiej policji, Agnieszki Świerczewskiej.
- W związku z opublikowanym w dniu wczorajszym nagraniem na FB stosowania przemocy wobec nieletniej mieszkanki naszego miasta Komenda Miejska Policji w Siedlcach informuje, że w przedmiotowej sprawie prowadzone jest postępowanie. 

Zabezpieczyliśmy materiał dowodowy w postaci nagrań i zdjęć. Policjanci ustalili tożsamość osób stosujących przemoc wobec nieletniej. Jest to grupa nieletnich w wieku od 11 do 16 lat. Obecnie trwają czynności procesowe. Osoby występujące w sprawie są przesłuchiwane.

Jednocześnie zwracamy się z apelem do użytkowników sieci o nierozpowszechnianie  materiału filmowego ze względu na dobro  osoby pokrzywdzonej i jej rodziny. 


Ponadto dziękujemy wszystkim za informacje przekazane w związku z przedmiotowym zdarzeniem. Cieszy nas prawidłowa reakcja mieszkańców naszego regionu na tego typu materiały zamieszczane na FB czy innych portalach społecznościowych.
Po zgromadzeniu pełnego materiału dowodowego sprawa zostanie niezwłocznie przekazana do Sądu Rejonowego w Siedlcach gdzie trafi do III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich. - 

Dziękujemy naszym czytelnikom za informacje, a policji za szybką reakcję i zajęcie się sprawą.
Renata Zalewska-Ociepa
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne