Radom: Dziecko zamknięte w pralce. Zatrzymano trzy osoby - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 19 sierpnia 2018

Radom: Dziecko zamknięte w pralce. Zatrzymano trzy osoby

W piątek opublikowaliśmy nagranie, na którym widać jak mężczyzna zamyka przerażone dziecko w pralce, śmieje się przy tym i mówi: „Dziecko w pralce 2”. 


zdjęcie: screen/wideo
Policja otrzymała bardzo wiele zgłoszeń dotyczących tego nagrania. 18. sierpnia zatrzymano znajomych matki i jej konkubenta. Być może jeszcze dziś, 19. sierpnia, Prokuratura Radom Zachód podejmie decyzję o postawieniu zatrzymanym zarzutów. Śledztwo prowadzone jest z art. 207 Kodeksu Karnego, czyli znęcania się nad najbliższymi - poinformował Rafał Jeżak, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. 

Policjanci ustalili, że nagranie pochodzi z kwietnia. Matka chłopca powiedziała śledczym, że nagranie powstało, gdy była ona w pracy. Na ten czas, swojego synka zostawiła pod opieką dwóch znajomych. 
W sobotę zatrzymano znajomych matki, 19. latka i 22. latka oraz jej 18. letniego konkubenta. Mężczyźni zostali przesłuchani w prokuraturze. Prawdopodobnie jeszcze w niedzielę mogą im być postawione zarzuty. Poinformowano, że w toku prowadzonych czynności, kwalifikacja czynu może ulec zmianie. Prokuratura zdecyduje o zarzutach i o ewentualnym aresztowaniu zatrzymanych. 

21. letnia matka i jej 2. letni synek trafili do szpitala na badania. Lekarze poinformowali śledczych, że dziecko nie miało żadnych obrażeń ciała.

Renata Zalewska-Ociepa
Źródło: Polsat News
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne