Pracownica okradała klientów banku - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 22 sierpnia 2018

Pracownica okradała klientów banku

Na ponad 70 tys. zł oszukała klientów banku nieuczciwa pracownica, którą namierzyli policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą. Kobieta jest podejrzana o szereg nieautoryzowanych transakcji na rachunkach, a z zabezpieczonych dowodów wynika, że ukradziona kwota może być znacznie wyższa. Teraz grozi jej do 5 lat więzienia.

zdjęcie: policja
Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy w toku prowadzonych czynności ustalili, że w jednym z banków dochodzi do nieprawidłowości. Przyjrzeli się więc prowadzonym tam transakcjom.

 Analiza zabezpieczonych materiałów pozwoliła funkcjonariuszom na zatrzymanie w ubiegłym tygodniu jednej z pracownic. Policjanci udowodnili 32-latce, że od 2017 r. dokonała szeregu wypłat gotówki z rachunków klientów. Ze wstępnych szacunków wynika, że kobieta ukradła w ten sposób ponad 70 tys. zł, ale ostateczna kwota może być znacznie wyższa.


Podejrzana usłyszała zarzuty kradzieży, za co grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora, do czasu rozpoczęcia procesu w sądzie, została objęta policyjnym dozorem.
Policjanci na poczet przyszłych kar zabezpieczyli jej mienie.


loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne