Pożar w czechowickim hotelu dla psów - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 27 sierpnia 2018

Pożar w czechowickim hotelu dla psów

 Do pożaru doszło w hotelu dla zwierząt w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Lipowskiej. W płomieniach zginęły dwa psy. Niegroźne obrażenia odniósł także właściciel, który próbował ratować czworonogi.

zdjęcia: policja

Informację o pożarze hotelu dla zwierząt w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Lipowskiej bielscy policjanci i strażacy otrzymali dzisiaj około godz. 6.30. Z ogniem walczyło dziesięć zastępów straży. Spaleniu uległy boksy, w których przebywały zwierzęta oraz sąsiednia przybudówka. Płomienie zniszczyły także część elewacji i dachu domu, przy którym znajdował się hotel.

W boksach przebywało osiem zwierząt. Gdy wybuchł pożar, właściciel otwierał kraty i próbował ratować psy. Niestety, dwa z nich zginęły. W pożarze lekko poparzony zostały także właściciel. Poszkodowany trafił do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na miejscu pracują policjanci. Grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z policyjnym technikiem kryminalistki oraz biegłym z zakresu pożarnictwa zabezpiecza ślady i gromadzi materiał dowodowy. Śledczy ustalają szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do tego zdarzenia.

Równolegle do czynności prowadzonych na miejscu zdarzenia, podejmowane są działania dochodzeniowo-śledcze oraz operacyjne, zmierzające do wyjaśnienia przyczyn pożaru.

loading...

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia prosimy kierować do Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mickiewicza 1, tel. 32 2148810, nr alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość!
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne