Pijany kierowca autobusu zatrzymany dzięki reakcji świadka - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 7 sierpnia 2018

Pijany kierowca autobusu zatrzymany dzięki reakcji świadka

Policjanci z będzińskiej drogówki uniemożliwili wczoraj nad ranem dalszą jazdę pijanemu kierowcy autobusu miejskiego. Badanie stanu trzeźwości 59-letniego obywatela Ukrainy wykazało ponad pół promila alkoholu w jego organizmie. 

zdjęcie: policja

Nieodpowiedzialny mężczyzna wpadł w Wojkowicach po informacji przekazanej przez jednego z pasażerów autobusu. Pijany kierowca stracił już prawo jazdy. Za jazdę pod wpływem alkoholu grożą mu nawet 3 lata więzienia.


Do zdarzenia doszło wczoraj około 7.00 w Wojkowicach przy ul. Sobieskiego. Zaniepokojony zachowaniem kierowcy autobusu miejskiego świadek postanowił o swoich podejrzeniach dotyczących stanu trzeźwości kierowcy poinformować oficera dyżurnego będzińskiej komendy. 


Wysłany na miejsce patrol drogówki zatrzymał do kontroli kierowcę autobusu w zatoczce przystankowej. Mundurowi od razu wyczuli od 59-letniego obywatela Ukrainy silną woń alkoholu. Jak się okazało, badanie stanu trzeźwości obcokrajowca wykazało w jego organizmie ponad pół promila alkoholu.

 O dalszym losie pijanego kierowcy zdecyduje teraz prokurator. Mężczyzna stracił już prawo jazdy, a za jazdę pod wpływem alkoholu grożą mu 3 lata więzienia.
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne