Opole Lub: Kierowca auta był pijany.Troje dzieci trafiło do szpitala. - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 6 sierpnia 2018

Opole Lub: Kierowca auta był pijany.Troje dzieci trafiło do szpitala.

Renault, którym kierował 41 letni mężczyzna dachowało i wpadło do sadu. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiło troje dzieci. Kierowca auta był pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu.


zdjęcie: policja

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 18: 30 w miejscowości Machów w gminie Wilków. Z ustaleń będących na miejscu policjantów wynika, że kierujący 41-letni mieszkaniec gminy Wilków straciła panowanie nad pojazdem, co doprowadziło do dachowania. 

W wyniku zdarzenia poszkodowana została trójka dzieci w wieku 8, 9 i 10 lat, które z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Jak się okazało mężczyzna przewoził dzieci niezgodnie z przepisami, bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. 

Na jego zachowanie na drodze miał wpływ alkohol. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że miał on w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

41-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie wkrótce stanie przed sądem. Natomiast dokładne przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie.
S.P.
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne