KIEROWAŁA POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW Z 8-LETNIĄ CÓRKĄ W SAMOCHODZIE - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 20 sierpnia 2018

KIEROWAŁA POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW Z 8-LETNIĄ CÓRKĄ W SAMOCHODZIE

Policyjna kontrola samochodu marki vw zakończyła się zatrzymaniem mężczyzny i kobiety. Zachowanie małżeństwa z województwa zachodniopomorskiego, które podróżowało z 8-letnią córką wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Przeprowadzone badania narkotestem wykazały, że zarówno kobieta- kierowca jak i pasażer są pod wpływem środków odurzających.

zdjęcia: policja

 Ponadto podczas kontroli samochodu lęborscy policjanci znaleźli w pokrywie kierownicy woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a kierowanie samochodem pod ich wpływem do lat 2.

Do policyjnej kontroli doszło w piątek (17 sierpnia br.) w Lęborku. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił dziwnie jadący samochód. Nerwowe zachowanie kierującej w czasie kontroli oraz jej pasażera od razu wzbudziło podejrzenia policjantów. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie trzeźwości nie wykazało alkoholu w organizmie kobiety. Policjanci postanowili przeprowadzić także badanie narkotesterem. Okazało się, że 25- latka znajduje się pod działaniem amfetaminy lub metamfetaminy. Mundurowi skontrolowali zatrzymany samochód i tam w pokrywie kierownicy znaleźli woreczek strunowy z zawartością białego proszku, którego właścicielem okazał się pasażer.

Badanie testerem potwierdziło, że zabezpieczony przez policjantów biały proszek to amfetamina lub extasy. Zatrzymane małżeństwo 25-latków trafiło do policyjnego aresztu, a obecną w samochodzie 8-letnią córkę pary z województwa zachodniopomorskiego zaopiekowała się rodzina.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Kierowanie samochodem po użyciu środków odurzających jest przestępstwem i grozi za to utrata prawa jazdy, zakaz prowadzenia pojazdów, grzywna i kara do 2 lat więzienia.
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne