Kalisz: 25- latek zamordował swoją kochankę - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 14 sierpnia 2018

Kalisz: 25- latek zamordował swoją kochankę

Tragedia w Kaliszu. Makabryczne sceny rozegrały się 11 sierpnia w około południa w jednej z kamienic przy ul. Harcerskiej. 25-letni Konrad M. zamordował swoją 29-letnią kochankę, matkę trójki dzieci. W poniedziałek został tymczasowo aresztowany.


zdjęcia: Facebook/ KonradM.

Do tragicznego zdarzenia doszło w minioną sobotę w kamienicy przy ul. Harcerskiej w Kaliszu. Tam właśnie doszło do tragedii, 25-latek zabił 29-letnią konkubinę. Wcześniej mężczyzna dusił kochankę na ulicy na oczach sąsiadów ale nikt nie zareagował. Wcześniej z wielką siłą rozwalił drzwi wejściowe do kamienicy. 
Miał zakrwawione ręce. Świadkowie sugerują, że był na dopalaczach. 

Para i ich 36-letni znajomy prawdopodobnie wspólnie w domu pili alkohol. Później para wyszła na ulicę, prawdopodobnie doszło między nimi do kłótni i tam Konrad M. próbował udusić swoją partnerkę, aż zatrzymał się jakiś samochód i kierowca go od niej odciągnął, pomógł jej, posadził ją na chodniku.

29-letnia kobieta po chwili wróciła do mieszkania swojego oprawcy. Już nie wyszła z niego żywa.

Razem z nim policja zatrzymała 36-letniego mężczyznę. Mężczyzna przyznał się do zabójstwa – mówi prokurator Katarzyna Socha.

Jak udało nam się ustalić, powodem morderstwa była zazdrość.

Pod koniec października 2017 roku Konrad M. terroryzował okolicę ul. Harcerskiej biegając po chodniku z nożem. Wtedy został umieszczony w Sokołówce. Stamtąd wstawiał na swój  facebook’owy profil zdjęcia pociętych rąk.

Dzieci zamordowanej przybywają obecnie pod opieką babci. Data pogrzebu tragicznie zmarłej 29-latki nie jest jeszcze znana.

źródło: Fakt24/ kalisz24.info/ faktykaliskie/ poznews/ nowosci.com
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne