Jelenia Góra/Zabobrze: Rowerzystka potrąciła 4. letnią dziewczynkę. Mama dziecka szuka sprawczyni - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 1 sierpnia 2018

Jelenia Góra/Zabobrze: Rowerzystka potrąciła 4. letnią dziewczynkę. Mama dziecka szuka sprawczyni

Czteroletnia dziewczynka została potrącona na chodniku przez rowerzystkę. Po zdarzeniu kobieta zatrzymała się, jednak po chwili uciekła. 


zdjęcie: facebook/ AlinaP


Do wypadku doszło we wtorek, 31. lipca o godzinie 11.00. Dziewczynka była pod opieką dorosłych, z którymi szła chodnikiem wzdłuż budynku nr 25 przy ulicy Kiepury w Jeleniej Górze. Wtedy została potrącona przez rowerzystkę. Ta zatrzymała się, ale po chwili uciekła z miejsca zdarzenia. 
Dziecko ze wstrząśnieniem mózgu i innymi obrażeniami zostało przewiezione karetką do szpitala. Czterolatka przebywa obecnie na Oddziale Chirurgii Dziecięcej.

Matka dziewczynki prosi internautów o pomoc w ustaleniu sprawczyni. 
Jest to kobieta w wieku ok. 60-65 lat. Krępej budowy ciała. Włosy koloru blond, długości do ucha. Nosi okulary korekcyjne. Ubrana była w jasne spodnie i ciemną koszulką. Poruszała się rowerem miejskim tupu „damka” (kosz z przodu). Towarzyszył jej starszy mężczyzna (wąsy, ubrany w ciemne, długie, spodnie). 


Oboje jechali od strony pobliskiego marketu w kierunku Jeżowa Sudeckiego.

Jeśli ktoś ma informacje, które pomogą ustalić tożsamość rowerzystki, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 608 023 288 lub z policją w Jeleniej Gorze.

Renata Zalewska-Ociepa
Źródło: Facebook/Alina Piotrowska
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne