Gwałcili syna i sprzedawali go innym pedofilom - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 7 sierpnia 2018

Gwałcili syna i sprzedawali go innym pedofilom

Berrin T. (48 l.) i jej partner Christian L. (39 l.) zostali skazani przez sąd we Freiburgu. Oboje molestowali dziecko i sprzedawali je w tzw. dark necie. 


zdjęcie: sueddeutsche


Śledczy ustalili, że 10. letni obecnie chłopczyk, w prawie 60. przypadkach był zmuszany do prostytucji. Prała brała, za oddanie go pedofilom, od 200 do 10 tysięcy euro. Sprzedawali dziecko za pośrednictwem tzw. dark netu (ciemna strona sieci).
Sami także wykorzystywali seksualnie malca oraz wcześniej 3. letnią dziewczynkę. 

W trakcie śledztwa zidentyfikowano kilku mężczyzn, którzy molestowali chłopca. W grupie zwyrodnialców był m. in. niemiecki żołnierz, obywatele Hiszpanii i Szwajcarii. 
Część z nich została skazana, pozostali oczekują na proces w areszcie. 

Jak się okazało 39. letni Christian L. w przeszłości był skazany za pedofilię i miał zakaz kontaktu z dziećmi. Mimo to, mieszkał z chłopcem pod jednym dachem, gdyż nie był nadzorowany przez służby. Na jaw wyszły także zaniedbania ze strony sądów rodzinnych i służb, które nie współpracowały ze sobą. Kilka miesięcy przed aresztowaniem pary, chłopca odebrano oprawcom, jednak bardzo szybko do nich wrócił. Szkoła, w której uczył się syn Berrin T. także informowała, że dziecko może być ofiarą molestowania, ale specjalne biuro ds. młodzieży uznało uwagi za zbyt ogólnikowe i nie przekazało ich do sprawdzenia. Po stronie urzędników i służb było wiele błędów, zbadać je ma specjalna grupa robocza, która ma zostać utworzona.

48. latka została skazana na 12,5 roku więzienia, a jej partner Christian L. na 12 lat.

Chłopca umieszczono w rodzinie zastępczej. 

Renata Zalewska-Ociepa
Źródło: RMF24

loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne