FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Białystok: Brutalnie zgwałcona 14-latka. Policja zatrzymała podejrzanego


Do tragicznego zdarzenia doszło 7 sierpnia po godzinie 19 na ulicy Wyszyńskiego w Białymstoku. Zwyrodnialec brutalnie zgwałcił dziewczynkę w miejscu osłoniętym drzewami. Po brutalnym gwałcie sprawca usiadł na ławce przed blokiem i odpoczywał. Zwrócił uwagę strażników miejskich, którzy pojawili się w okolicy na innej interwencji. Gdy podeszli bliżej zauważyli, że 18-latek ma zakrwawione i pocięte dłonie. Chwilę później odnaleźli przy nim nóż kuchenny.

zdjęcie ilustracyjne: G/WNa miejsce wezwano straż miejską w sprawie zakłócanie ciszy nocnej. To właśnie oni zatrzymali 18-letniego gwałciciela. Podczas zatrzymania mężczyzna był agresywny, starał się wyrwać funkcjonariuszom w kieszeni podejrzanego znaleziono nóż kuchenny . W chwili zatrzymania znajdował się w stanie nietrzeźwości.

Prokuratura rejonowa w Białymstoku prowadzi śledztwo o zgwałcenie ze szczególnym okrucieństwem osoby małoletniej. Podejrzanemu grozi za to kara co najmniej 5 lat więzienia.
loading...

 Jak ustalono później. 18-latek ukradł nóż ze sklepu. Gdy pracownik usiłował go zatrzymać, nastolatek poturbował go i uciekł.  

 Śledczy podejrzewają, że tego samego dnia 18-latek ukradł dwa noże ze sklepu przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Próbował go zatrzymać pracownik, ale bezskutecznie. Złodziej zdążył go jeszcze poturbować.

źródło: FAKT24/ SE.PL/ PolsatNews

« PREV
NEXT »

Popularne