Autobus wjechał pod lokomotywę. Nie żyje 48 letni pasażer - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 29 sierpnia 2018

Autobus wjechał pod lokomotywę. Nie żyje 48 letni pasażer

Wypadek kolejowy z udziałem autobusu w miejscowości Skronina. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, w szpitalu zmarł 48 letni pasażer autobusu.

zdjęcie: policja

 Do wypadku doszło 27 sierpnia 2018 roku, o godzinie 15.40 na niestrzeżonym przejedzie kolejowym na trasie Opoczno-Końskie na wysokości miejscowości Skronina. Na chwilę obecną z nieznanych przyczyn 57 letni kierowca autobusu kursowego relacji Opoczno-Skronina, prawdopodobnie nie zatrzymał się przed przejazdem kolejowym i wjechał wprost pod nadjeżdżającą lokomotywę. W wyniku zderzenia ciężkich obrażeń ciała doznał kierowca autobusu.

Jedyny pasażer także został poważnie ranny. Obaj mężczyźni trafili do szpitali w województwie świętokrzyskim. Niestety 48 latek w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.
Maszynista z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do opoczyńskiego szpitala. Ruch na trasie Opoczno-Końskie był wstrzymany, policjanci wyznaczyli objazdy. 

Utrudnienia trwały kilka godzin. Na miejsce ściągnięty został specjalistyczny sprzęt do wyciągnięcia wykolejonej  lokomotywy oraz wraku autobusu.
Opoczyńska policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności  wypadku.

asp.szt. Barbara Stępień
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne