4 kg amfetaminy zabezpieczyli mokotowscy kryminalni - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 28 sierpnia 2018

4 kg amfetaminy zabezpieczyli mokotowscy kryminalni

Policjanci zabezpieczyli ponad 4 kg amfetaminy, akcesoria do zażywania i palenia narkotyków, czyste blankiety recept, pieczątki, ponad 2000 zł w gotówce. Zatrzymali do sprawy cztery osoby. Na wniosek funkcjonariuszy z Mokotowa oraz prokuratora sąd tymczasowo aresztował 26-letniego Kamila G., 35-letniego Kamila K. oraz 33-letnią Dorotę B. Teraz grozi im kara do 10 lat więzienia.

zdjęcia: policja
Policjanci od jakiegoś czasu rozpracowywali operacyjnie grupę osób, która prawdopodobnie zajmowała się rozprowadzaniem narkotyków na terenie Warszawy. Gdy ustalili, gdzie miało dojść do zakupu znacznej ilości narkotyków, zorganizowali zasadzkę. W jednym z wynajętych mieszkań na warszawskim Ursusie zatrzymali podczas próby zakupu amfetaminy Dorotę B., Kamila K., Kamila G. oraz Piotra A.
W trakcie przeszukania mieszkań osób podejrzanych policjanci znaleźli oraz zabezpieczyli plastikową miskę oraz słoik z zawartością zbrylonej amfetaminy, akcesoria do zażywania narkotyków, czyste druki recept, pieczątki, blankiety zaświadczeń lekarskich oraz gotówkę w kwocie 2200 zł.
Zebrane w tej sprawie dowody pozwoliły na przedstawienie zarzutów posiadania znacznej ilości narkotyków Dorocie B. Kamilowi K. i Kamilowi G. Na tej podstawie i na wniosek policjantów oraz prokuratury sąd zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci trzymiesięcznego aresztowania. Teraz grozi im kara do 10 lat więzienia. Ponadto Piotr A. usłyszał zarzuty posiadania marihuany, za co może zostać skazany na 3 lata więzienia.
rk/mbr

loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne