Wyrzucił dwa psy z dziewiątego piętra. Nie przeżyły upadku - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 29 sierpnia 2018

Wyrzucił dwa psy z dziewiątego piętra. Nie przeżyły upadku

Duże kłopoty czekają 45- latka, który został zatrzymany w niedzielne przedpołudnie przez kryminalnych z Komisariatu Policji II w Kielcach. Śledczy ustalili, że mężczyzna w sobotni wieczór, w jednym z bloków na osiedlu Czarnów wyrzucił przez okno 2 psy, które nie przeżyły upadku z wysokości. Kielczanin teraz stanie przed sądem, a za czyn którego się dopuścił grozi mu do 3 lat więzienia.

zdjęcie: policja

W sobotę, przed godziną 18 kieleccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna miał wyrzucić przez okno dwa psy. Na miejsce ruszyli mundurowi z Komisariatu Policji II w Kielcach, którzy ujawnili zwierzęta leżące przed blokiem. Dla psów nie było już ratunku, bowiem jak ustalili stróże prawa, wyrzucone zostały z dziewiątego piętra. 

Wówczas do pracy wkroczyli kryminalni z miejscowego komisariatu. Śledczy ustalili właściciela zwierząt oraz sprawcę tego bulwersującego zdarzenia. Podejrzenia mundurowych padły na 45- latka. W niedzielne przedpołudnie funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego komisariatu przy ul. Kołłątaja odwiedzili mieszkanie podejrzewanego, który został zatrzymany. 

Mężczyzna, który w chwili czynności był pod wpływem alkoholu, nie potrafił w żaden sposób wytłumaczyć swojego zachowania.
45- latek trzeźwieje teraz w policyjnym areszcie. Gdy to nastąpi, usłyszy zarzut znęcania się nad zwierzętami. Za ten czyn może spędzić w więzieniu nawet do 3 lat.
Opr. KM
Źródło: KMP w Kielcach
loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne