Ze skradzionym telewizorem „na plecach” - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 20 lipca 2018

Ze skradzionym telewizorem „na plecach”

Policjanci górowskiej komendy zatrzymali sprawcę kradzieży sprzętu RTV z mieszkania na terenie miasta. Do zdarzenia doszło dwa dni wcześniej, kiedy to pokrzywdzony zgłosił w jednostce kradzież telewizora, kina domowego, laptopa, dekodera, krótkofalówki oraz gry komputerowej. Łączna suma strat w tej sprawie wyniosła prawie 3 tysiące złotych.

zdjęcie: policja

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwanie sprawcy, którym okazał się 22-letni mieszkaniec Góry. Mężczyzna wszedł do mieszkania pod nieobecność właściciela przez uchylone okno. Skradziony sprzęt RTV zapakował do również skradzionej torby podróżnej. Telewizor, z uwagi na jego rozmiary, postanowił nieść na plecach. 

Zdarzenie to zarejestrowała kamera pobliskiego monitoringu. Górowianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.
Ponadto okazało się, że jest on także odpowiedzialny za kradzież dwóch rowerów o wartości 1500 zł. Podejrzany usłyszał już zarzuty, a za popełnione czyny odpowie teraz przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Wojciech Jabłoński
podkom. Agnieszka Połczyk

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne