Zabił gołębia na zielonogórskim deptaku - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


piątek, 27 lipca 2018

Zabił gołębia na zielonogórskim deptaku

Patrol policji na zielonogórskim Deptaku kilka minut po zdarzeniu zatrzymał mężczyznę, który rozdeptał gołębia. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzięki szybkiej reakcji policjantów nie uniknie odpowiedzialności za swój czyn - usłyszy zarzut zabicia zwierzęcia.

zdjęcie: policja
Patrol policji na zielonogórskim Deptaku został wczoraj po południu zaalarmowany przez przechodniów, że agresywny mężczyzna zabił gołębia rozdeptując go. Najbardziej bulwersujący jest fakt, że sprawca zrobił to w obecności małych dzieci, które właśnie z radością karmiły ptaki od lat rezydujące w centrum naszego miasta. 

Policjanci poinformowani przez jedną z kobiet – która podała im opis sprawcy – przeszukali kilka ulic w pobliżu miejsca zdarzenia i zatrzymali dwóch mężczyzn. Sprawcą okazał się 40-letni Michał D., który został zatrzymany w policyjnym areszcie. 40-latek był pijany, w chwili zatrzymania miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

 Zachowywał się agresywnie, nie rozumiejąc co złego zrobił, bo „inni ludzie jedzą gołębie i też je zabijają”. Mężczyzna pracuje za granicą, w Zielonej Górze przebywa tylko czasowo. To dzięki szybkiej reakcji policjantów nie uniknie odpowiedzialności za swój czyn. Po wytrzeźwieniu usłyszy dzisiaj zarzut zabicia zwierzęcia.   
podinsp. Małgorzata Barska
KMP w Zielonej Górze  

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne