Zaatakował ratowników medycznych - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 3 lipca 2018

Zaatakował ratowników medycznych

Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 30-latka, który zaatakował ratowników medycznych. W trakcie próby udzielenia pomocy kobiecie, nietrzeźwy partner poszkodowanej wyzywał sanitariuszy, szarpał ich, a także groził im śmiercią. Mężczyzna nie reagował również na polecenia interweniujących mundurowych, twierdząc, że... nie podda się bez walki. W efekcie agresor został zatrzymany. Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej ratowników medycznych grożą mu 3 lata więzienia.

zdjęcie: sledczy24

Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zostali wezwani na interwencję na ulicę Wesołą, gdzie ratownicy medyczni, udzielając pomocy leżącej na ulicy kobiecie, byli wyzywani przez agresywnego partnera poszkodowanej, który ich szarpał, a także groził śmiercią. 

Podczas interwencji mundurowych, 30-latek nadal był agresywny i nie reagował na polecenia policjantów, twierdząc, że „nie podda się bez walki”. 

W efekcie stróże prawa obezwładnili go i mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej ratowników medycznych zatrzymanemu grożą 3 lata więzienia.
(KWP w Katowicach / mw)


« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne